A két csapat őszi meccsét 1-0-ra a Spartacus nyerte.

SZEOL SC - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-2)

SZEOL SC: Prokop - Nagy, Rácz, Péter (Buzási 75.p), Harsányi, Gál, Búrány, Mihály, Kéri, Vágó, Ikonomou

vezetőedző: Zoran Kuntic

Nyíregyháza: Hermány - Ur, Rubus, Dvorschák, Farkas - Kónya, Kártik  - Rudolf - Tisza (Szécsi 62.p), Rezes (Törtei 88.p), Dragóner (Ötvös 62.p)

vezetőedző: Dajka László

A SZEOL kezdte a találkozót, és az első percek az ismerkedés jegyében teltek. A Szparinál Perger, Szécsi, Pálinkás, Ötvös, Tamási, Törtei és Takács kapott helyet a kispadon. Az első negyedóra nyíregyházi mezőnyfölényt hozott, nagy helyzet nélkül. Egy szöglet utáni kavarodást követően Rezes lőhetett volna, de az utolsó pillanatban tisztáztak a védők, majd egy perccel később már sikerült lőnie, de hárított a kapus. Támadásban maradt a Szpari, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszott. A 20. percben megszerezte a vezetést a Nyíregyháza! Rezes László húzott el a bal oldalon, betört a 16-oson belülre, majd higgadtan a kapuba helyezett, 0-1. A 24. percben Dragóner Filippel szemben szabálytalankodtak a hazaiak, 11-es! A büntetőt Rudolf Gergely a léc alá bombázta, 0-2! A Spartacus kapitányának ez volt a bajnokságban a 9. találata. A 30. percben szépített a SZEOL, egy jobb oldalról érkező beadásra Mihály érkezett középen, és lövése után a kapufáról pattant be a labda, 1-2. A rúgott gól után felbátorodott a Szeged, amit egy fölé szálló Kéri lövés is jelzett. A tíz perc alatt eső három gól után ismét mezőnyjáték folyt a félidő hátralévő részében. A Szpari birtokolta a labdát, és irányította a játékrészt, így a szünetben megérdemelten vezetett a csapat. A második játékrész egy Ur lövéssel kezdődött, de a 17 méteres bombát bravúrral hárította a hazai kapus. A folytatásban mindkét oldalon több volt a hiba, így kevesebb volt a lehetőség. A Szeged egy szabadrúgással veszélyeztetett, de Hermány védett. A csereként beálló Szécsi veszélyeztetett közelről, de a felpördülő labda a felső lécről pattant ki, majd a szintén csereként érkező Ötvös vállalta el 24 méterről, de mellé ment a labdája. Az eddig sportszerű meccsen megszaporodtak a kemény belépők, Vágó, Gál és Rácz is sárgát kapott hazai oldalon. Őrizte előnyét a Nyíregyháza a hajrá kezdetén. A 88. percben Rezes adta be veszélyesen a labdát, de lemaradtak a társak középen, majd Rudolf szabadrúgása után tisztáztak a védők. A 90. percben a semmiből büntetőt kapott a SZEOL, a szabálytalankodó Dvorschák sárgát is kapott, ami neki a második volt, így kiállították. A 11-est Nagy értékesítette, 2-2. A 93. percben újabb hazai büntető, ezúttal Ur szabálytalankodott. A 11-est megint Nagy rúgta, de Hermány Bence bravúrral védett, így döntetlen lett a vége.