Nyíregyháza Közgyűlése foglalkozott közvetetten a Városi Stadion rekonstrukciójával - írja a nyiregyhaza.hu. A kormányzat 10,3 milliárd forint forrást biztosít a célra. Ehhez kapcsolódva hozzájárultak – a TAO kérelem pozitív elbírálása esetén – hogy a Nyíregyháza Spartacus felújíthassa és használhassa az orosi futballpályát az átépítés idején, illetve a stadion jelenlegi lelátóját térítésmentesen tulajdonba vette az önkormányzat, hogy a beruházás elkezdődhessen.

Jó hír, hogy a Magyar Közlönyben megjelent kormányhatározat értelmében az örökösföldi edzőközpont megvalósításának előkészítése is elkezdődhet. A modern edzőközpont a tervek szerint a jövőben a Nyíregyháza Spartacus Bozsik Akadémia fiatal labdarúgóinak felkészülését segítheti.