Véber György vezetőedző ezúttal három fiatalt is pályára küldött kezdőként. Lengyelországból is érkeztek szurkolók, akik a Szpari ultrákkal baráti viszonyban vannak.

Nyíregyháza Spartacus - SZEOL SC 1-0

Városi Stadion 800 néző

Jv: Radványi Ádám ( Máyer, Punyi)

Nyíregyháza: Hermány - Szokol, Rubus, Ur, Farkas - Pálinkás (Szécsi 54.p), Tamási, Kártik - Vámos (Kónya 79.p), Tisza, Pölöskey (Dragóner 64.p)

vezetőedző: Véber György

SZEOL SC: Leindler - Kéri, Vágó, Rácz, Grünvald(Németh 73.p), Schrammel, Búrány, Forró ( Tomisic 73.p), Lévai, Puskás, Maksimovic (Harsányi 81.p)

szakmai igazgató:Lóczi István

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

6. perc Tisza szabadrúgását fogta Leindler.

8. perc Beszorította ellenfelét a Szpari, egymás után végezhetett el szögleteket. Az egyik végén Szokol fejelt fölé.

16. perc Vámos beadása után Pölöskey elől mentett a szagedi kapus.

18. perc Pölöskey lőtt a jobb oldalról, Leindler védett. A sarokrúgás után Pölöskey fejelt mellé.

22. perc Egy eladott labda után Maksimovic került helyzetbe, de hosszan tolta meg a labdát.

23. perc Tisza lőtt fordulásból, a védőkről pattant ki a labda.

30.perc Forró kapott sárga lapot, miután Kártikot buktatta. Tisza csavarta kapura a szabadrúgást, Vágó önfeláldozóan fejelte ki a labdát.

34. perc Tamási lőtt távolról, alig tévesztett célt.

37. perc Két helyzet is, Maksimovic lövését fogta Hermány, majd a másik oldalon Pölöskey bombázott fölé.

38. perc Farkas elől tisztáztak az utolsó pillanatban a szegediek.

45. perc A végére még jutott két szöglet, az egyik után Vámos lövésénél az egyik szegedi védőről pattant ki a labda. Az első félidő nem hozott gólt.

47. perc Tisza szabadrúgása után Szokol pont a kapus kezébe fejelte a labdát.

53. perc Egy szegedi lövést hárított Hermány.

55. perc Tisza szöglete után Tamási lőtt fölé.

63. perc Egy szöglet után Szécsi lőtt mellé 8 méterről, nagy helyzet volt.

67. perc GÓÓÓÓL!  A sokadik szöglet után Vámos Márk fejelt a kapuba, 1-0!!

70. perc Nagy helyzet maradt ki, Ur lövését bravúrral hárította a kapus. Majd Szécsi lőhetett volna gólt, de inkább passzolt, lemaradtak a társak.

72. perc Szécsi lövését fogta Leindler.

78. perc Tomisic sárga, lerántás miatt.

79. perc Lévai rúgta meg Szokolt, kiállította a játékvezető.

93. perc Véget ért a találkozó, a Szpari megnyerte a mérkőzést!

Véber György vezetőedző: Először ünnepelhetek győzelmet mióta Nyíregyházán vagyok, és nagyon örülök, hogy sikerült. Remélem átszakadt egy gát a játékosokban, és a hátralévő két meccsen elérjük célunkat, azaz további hat pontot szerzünk.