A Soroksár ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus első tavaszi idegenbeli meccsén.

Soroksár - Nyíregyháza Spartacus 0-0

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

Jv: Németh Ádám ( Szalai Dániel, Szalai Balázs)

Soroksár: Steer – Fülöp N., Gyömbér, Dvorschák, Silye – Tamási Zs., Huszák, Fröhlich – Csernik (János 89.), Kundrák (Albert Á. 80.) -  Pál A.(Lakatos 60.)

Vezetőedző: Lipcsei Péter

Nyíregyháza: Jova - Hinora, Rubus, Kelemen, Farkas - Kártik, Csilus T. - Gréczi (Csilus Á. 62.), Kesztyűs (Dragóner 84.), Pekár - Gajdos (Papp 75.)

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás

4. perc A korábbi nyíregyházi játékos, Huszák Tamás kapott sárgát lerántásért.

6. perc Az első lövés a találkozón, Huszák labdája ment mellé.

15. perc Az első negyedóra kiegyenlített játékot hozott.

18. perc Óriási helyzet maradt ki, Pekár kapott jó labdát Gréczitől, lőhetett volna, de önzetlenül Gajdoshoz szeretett volna passzolni, így mentettek a védők.

20. perc Pekár szabadrúgására Rubus érkezett a hosszú oldalon, de mellé lőtt.

22. perc Megint Pekár, Csilus T. labdájával indult meg középen de kicsit hosszan tolta meg, így a kilépő Steer mentett.

28. perc Nyíregyházi szöglet, Pekár beadása után Gajdos fejelt szépen, a kapufát találta el.

33. perc Csernik indult lesről, de tovább mehetett, Jova azonban vetődve kiütötte a belőtt labdját.

35. perc Kártik lövését blokkolták a védők.

39. perc Gréczi kapott sárgát lerántásért.

Az első félidő nyíregyházi helyzeteket és egy kapufát hozott, gólt azonban nem.

48. perc Gajdos lövéssel indult a második félidő, mellé ment a labda.

50. perc Pekár szabadrúgása után Kelemen fejelt mellé.

58. perc A Szpari játszott fölényben, végig az ellenfél térfelén pattogott a labda.

62. perc Csilus Ádám érkezett Gréczi Gábor helyére.

65.perc Csilus Tamás kapott sárgát.

70. perc Kelemen is besárgult egy belépő után.

71. perc Csernik lőtt a kapuba, de előtte már sípolt a játékvezető, így nem adta meg a gólt.

72. perc Kundrák lövését tolta a léc fölé Jova.

75. perc Gajdos-Papp csere a Szparinál.

78. perc Frőhlich lövését fogta Jova.

79. perc Dvorschák kapott sárga lapot.

84. perc Dragóner érkezett Kesztyűs helyére.

87. perc Lesről szerzett gólt a Soroksár, jelzett az asszisztens.

88. perc Fülöp kapott sárgát, majd Rubus fejesét fogta a kapus. Utóbbi sárgát kapott, mert a kirúgásnál szabálytalankodott.

Vége a találkozónak, melyen nem született gól.

Lucsánszky Tamás vezetőedző: 60 percig jobban játszottunk ellenfelünknél, vezethettünk volna a helyzetek alapján, de kimaradtak a lehetőségek. Rendkívül sajnálom, hogy az utolsó 15 percben nem tettünk többet a győzelemért, és így nem nyertük meg a találkozót.