Újpesten játszott bajnokit a Nyíregyháza Spartacus leány U16-os együttese. A vendégcsapat az első perctől támadólag lépett fel, melynek köszönhetően már a 25. percben kialakult a félidei eredmény (0:5). A második félidőben is öt gólt szerzett a Szpari, ám a végig jól küzdő Újpest is betalált kétszer.

Újpest - Nyíregyháza Spartacus U16 leány 2-10 (0-5)

Nyíregyháza: Czvik- Orosz (László), Kornyitás, Kemenyiczki, Oláh - Tuza - Katona, Molnár, Németh, Böszörményi - Kocsis Gól: Kocsis Kira 4, Németh Kamilla 2, Katona Flóra 2, Tuza Petra 2

Benkő Balázs edző: - Közepes iramú mérkőzésen, szép gólokat szerezve győztünk Újpesten. Ingadozó teljesítményt nyújtottunk a mérkőzés folyamán, de jár a dicséret a lányoknak, mert az alapvető célt maximálisan teljesítették. Örömünket beárnyékolja Orosz Vanda súlyosnak tűnő sérülése.