Március 24-én immáron harmadszor csatázik a Szpari a város másik női csapatával, a Nyírség NSC-vel az NB-II Keleti csoportjában. Az első két alkalommal a lányaink győztek, mindkétszer 4 gólt szerezve. A Spartacus szebbik nem alkotta csapata menetel tavasszal, hiszen az elmaradt Kelen SC elleni derbi után Egerben tizenháromszor, Monoron ötször zörgette meg az ellenfél hálóját, miközben Czégény Zsuzsa kapuja érintetlen maradt.

A Nyíregyháza Spartacus-nál ma már valódi sportélményt jelent női csapatunk pályára lépése. Most, hiszen városi rangadóról van szó  - még akkor is, ha a két csapat között 13(!) pont a különbség - szükség lehet a Szpari tábor buzdítására is! Sőt - ahogy azt ő maga az ankéton ígérte - Szabó Lajost is várják végre a lányok a meccsre!

Nyíregyháza Spartacus FC - Nyírség NSC 2018. március 24. (szombat) 15​:00 Örökösföld, műfű​