A Szekszárdot fogadta a Szpari U16-os csapata a bajnokság zárómeccsén. Sajnos a mieink a 6. percben emberhátrányba kerültek, és ezt kihasználva a Szekszárd az első félidőben eldöntötte a meccset. Fordulás után tíz emberrel is szépített a Nyíregyháza, előbb Papp Nándor majd Sztankó Dávid volt eredményes. Az U16-os csapat az ötödik helyen végzett a bajnokságban.

Nyíregyháza Spartacus-Szekszárd 2-4 (0-4)

Nyíregyháza Spartacus: Nagy B. - Varga, Borsi, Ónadi(Sztankó), Roszpopa - Oláh, Czár(Kecsmár), Pataki - Szende(Kölcsi), Gulyás(Papp), Erdei(Baráth)

Papp Ákos vezetőedző: - Sajnos nagyon hamar emberhátrányba kerültünk és emellett nagyon nevetséges gólokat kaptunk. 85 percig kellett emberhátrányban játszanunk, ez bármilyen csapat ellen nagyon nehéz. A második félidőt így is megnyertük 2:0-ra. Szerettünk volna a dobogón végezni, de kellett volna hozzá a többi csapat megfelelő eredménye is, és persze a mi győzelmünk. Azt gondolom, helyt álltak a srácok.