Nagyüzem volt az utánpótlás bajnokságokban, és a Nyíregyháza Spartacus korosztályos csapatai is pályára léptek szombaton. Az U19-es együttes a közvetlen rivális Újpesthez utazott, és már a 2. percben hátrányba került, de Hubicsák Zoltán még az első félidőben egyenlített. Fordulás után is nagy csatát vívtak a csapatok, és miközben a lilák kétszer is eredményesek voltak, a mieink nem tudtak újabb gólt szerezni, így az UTE megnyerte a mérkőzést.

U19. II. osztály

UTE - Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia 3-1 (1-1)

Nyíregyháza: Nagy - Gajdos, Szegedi, Kovács E,  Fehér, Vajda, Végső, Hubicsák, Magyar(Mácsik 64.), Kovács N, Sárosi (Bakó 83.)
vezetőedző: Révész Csaba

Az első osztályban szereplő U14-es csapat viszont folytatta jó szereplését, idegenben verték az Újpestet, és nyert az U15-ös, U16-os és U17-es együttes is. Eredmények:

U17 Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia - Pécs 2-0 gólszerző: Dudics István(2)

U16 Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia - Pécs 2-1 gólszerző: Tagai András, Tangel László

U15 UTE - Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia 0-1 gólszerző: Szende Bálint

U14 UTE - Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia 1-3 gólszerző: Vasváry Zoltán(2), Nagy Gergő