A Szolnokot fogadta az U19-es bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia együttese. Az első gólra 27 percet kellett várni, ekkor Mácsik Dominik szerezte meg a vezetést a Szparinak. Pár perccel később Listván Dominik megduplázta az előnyt, így a szünetben magabiztosan vezettek a mieink. Fordulás után aztán beindult a henger, Motkó Benjámin és Csáki Bertalan is gólt lőtt, a lefújás előtt pedig Végső Előd állította be az 5-0-ás végeredményt. Győzelmével a Spartacus magabiztosan őrzi második helyét a tabellán.

Nyíregyháza Spartacus - Szolnok 5-0 (2-0)

Nyíregyháza: Nagy - Kovács E, Fehér, Végső, Magyar, Mácsik (Sárosi 61.), Kulcsár, Vajda (Csáki 61.), Listván (Bakó 70.), Kovács N, Motkó (Horváth 70.)

edző:Révész Csaba