A két csapat tavalyi két találkozója nem hozott gólt.

Nyíregyháza Spartacus - Csákvár 1-0 (0-0)

Jv: Csonka Bence ( Csatári, Kormányos II.)

Nyíregyháza: Jova - Hinora, Fodor, Kelemen, Forró (Farkas 52.) - Kártik, Holdampf - Rezes (Sinanovic 57.), Rudolf, Gajdos (Bajzát 71.) - Pekár

vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Csákvár: Horváth - Rétyi, Tar, Baranyai, Bokros (Galambos 57.), Nagy, Polonkai, Sándor, Csonka, Máté J (Molnár Cs.59.), Molnár T.

vezetőedző: Szíjjártó István

Tóth Cintia, a Szpari női csapatának játékosa végezte el a kezdőrúgást. Jelenleg a 3. helyen állnak a tabellán.

2. perc Rétyi kapott jó labdát Sándortól, közelről lőtt, Jova nagyot védett.

8. perc Kártik lövése pattant ki egy védőről, Rudolf fordulásból tüzelt, alig csavart mellé.

12. perc Gajdos kapott jó labdát középen, de az utolsó pillanatban mentettek a védők.

15. perc Nagy lépett ki a bal oldalon, Hinora szögletre mentett.

17. perc Rudolf szabdarúgása a sorfalról visszapattant, a támadó ismételt volna de buktatták, néma maradt a síp.

19. perc Sándor lövését fogta Jova.

29. perc Máté kapott jó labdát 13 méterre a kaputól, két csel után lőtt, Jova óriási bravúrral védett.

32. perc Pekár szabadrúgása után Fodor érkezett középen, de nem érte el a labdát.

34. perc Szép Holdampf-Rezes akció végén utóbbi ívelt középre, Rudolf próbálkozását fogta Horváth.

40 perc Máté lövése szállt fölé.

Vége az első félidőnek, gól nem esett.

46. perc A Szpari kezdte a második félidőt.

48. perc Bokros kapott sárga lapot.

50. perc Nagy Szpari helyzet - Rudolf lépett ki a jobb oldalon, de mellé lőtt.

52.perc Farkas érkezett Forró helyére.

56. perc Rudolf lőtt fölé.

59. perc Rétyi viharzott el a jobb oldalon, Jova nagyot védett a közeli lövésénél.

61. perc Szép passzok után Sinanovic került helyzetbe, de mentettek a védők. A szöglet után Rudolf lőtt mellé.

72. perc Egy szöglet után Kelemen fejelt, a kapufáról kipattanó labdát Horváth fogta meg, óriási helyzet volt.

73. perc Csákvári kontra végén Molnár Tibor késett le pár centit a beadásról.

75. perc Bajzát lőtt fordulásból, belevetődtek a védők a labdájába.

81. perc Farkas beadása után Rudolf lőtt közelről kapásból fölé. Újabb nagy helyzet maradt ki.

83. perc GÓÓÓL! Pekár László jobb oldali szabadrúgása után Hinora Kristóf fejelt a kapuba, 1-0!

86. perc Sinanovic lövését fogta a kapus.

87. perc Pekár lőtt, ezt is fogta Horváth.

88. perc Bajzátról ment mellé a labda.

93. perc Bajzát lépett ki, és nyesése után a felső lécről pattant ki a labda.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Lucsánszky Tamás: - Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a Csákvár kontrára játszott és azt jól csinálta. A második félidőben viszont rászolgáltunk a győzelemre. Nehéz volt, áttörni a vendégek védelmét és gratulálok a fiúknak hogy sikerült.

Szíjjártó István: - Arra számítottunk, hogy domináns lesz a Nyíregyháza, és így is volt. de a stabil védekezés mellett nem adtuk fel a gólszerzés lehetőségét sem. A futball szép játék de kegyetlen, számunkra egy döntetlen értékes lett volna. Remélem, ha a jövőben ilyen játékot játszunk, tudunk majd pontokat szerezni.