A Békéscsaba ellen lépett pályára a Szpari. A mieinknél egy változás volt a kezdőben, Hornyák játszott Zamostny helyén.

Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Előre 4-1 (2-0)

Városi Stadion, zárt kapuk mögött

Jv: Radványi Ádám (Berényi Ákos, Rózsa Dávid)

Nyíregyháza: Fadgyas - Szokol, Papucsek (Fodor 74.), Jánvári, Galambos (Svedyuk 74.), Márkus (Papp 63.), Paku, Kalocsai, Gresó (Starosta 83.), Hamed, Hornyák (Zamostny 63.)

vezetőedző: Gálhidi György

Békéscsaba: Krnács – Nagy S.(Babinyecz 46.), Fazekas L., Farkas M.(Ilyés 46.),Szabó P (Szabó Zs. 83.)., Máris, Bora, Horváth P., Styecz (Pap 74.), Kitl M.,Paudits (Kasik 74.)

vezetőedző: Preisinger Sándor

1. perc A vendégek kezdték a találkozót.

7. perc Az első lövés, Hamed lőtt mellé 25 méterről.

12. perc Paudits próbálkozott 10 méterről, de rosszul találta el a labdát.

13. perc Hornyák lépett ki középen, de egy védőről szögletre pattant a labda. A sarokrúgás után Gresó labdáját fogta a kapus.

16. perc GÓÓÓL! Gresó lövése pattant szögletre. A sarokrúgás után Márkus Attila fejelt a kapuba, 1-0!

21. perc Szép akció végén Galambos passzolt Hornyákhoz, aki kapásból fölé lőtt.

25. perc Gresó lőtt éles szögből jobbról, a kapufáról pattant ki a labda.

34. perc GÓÓÓÓL! Egy beadás után Pakutól Hornyák Marcellhez került középen a labda, aki a kapuba lőtt, 2-0.

37. perc Hornyák labdája a kapusról pattant tovább, Hamed a kapuba lőtt, de lest jelzett az asszisztens.

45. perc Hornyák lövése vágódott le egy szöglet után.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

50. perc Paudits lépett ki helyzetben, de lesen állt.

53.perc GÓÓÓL! Kalocsai ment el jól a jobb oldalon, belőtte középre a labdát, és Fazekasról saját kapujába pattant a labda, 3-0.

58. perc Papucsek kapott sárga lapot.

65. perc Vendég gól. Büntetőt harcolt ki Máris, Szabó pedig értékesítette a 11-est, 3-1.

67. perc. GÓÓÓÓL! Hazai szabadrúgás után Papucsek fejelt a kapuba, 4-1.

75. perc Zamostny csúsztatott fölé egy beadás után.

86. perc Hamed lőtt kapásból mellé 16 méterről.

88. perc Starosta lőtt fölé 17 méterről.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Gálhidi György vezetőedző Nyíregyháza: - Nem szeretek gólt kapni, de ma rúgtunk négyet, így nem lehetek elégedetlen. Ma kevesebb helyzetünk volt, de azokat jó százalékkal értékesítettük.

Preisinger Sándor vezetőedző Békéscsaba: - Eddig is voltak sérültjeink, ma további három csatlakozott hozzájuk. Ezt egy csapat sem bírja ki. A hazaiak pontrúgásai rendre veszélyt jelentettek, holott erre készültünk.