A Városi Stadionban lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus a Szentlőrinc ellen. A mérkőzés az alábbi linkre kattintva nézhető vissza:

Nyíregyháza Spartacus FC - Szentlőrinc 0-0

Városi Stadion, zárt kapuk mögött

Jv: Kovács Imre (Kovács II. Gábor, Belicza Bence Péter)

Nyíregyháza: Fadgyas - Szokol, Fodor, Jánvári, Galambos, Papucsek, Paku, Kalocsai (Starosta 70. ), Hamed (Svedyuk 70.), Gresó (Györgyi 80.), Honyák (Zamostny 56.)

vezetőedző: Gálhidi György

Szentlőrinc: Hajagos – Dulló, Keresztes B., Nagy B., Harsányi (Sili 68.), Újvárosi (Hleba 83.), Molnár R, Cenaj (Havas 83.), Fröhlich (Kovács D. 58.), Mervó, Kapronczai (Törőcsik a szünetben)

vezetőedző: Marián Sluka

1. perc A Szpari kezdett.

3. perc Gresó indult lendületesen, de beadásánál mentettek a védők.

16. perc Harsányi lőtt mellé 20 méterről.

20. perc Gresó tört be az alapvonalnál, buktatták, de a passza után Hamed így is lőtt, fogta a labdát a kapus. A 11-es elmaradt.

27. perc Papucsek nagy passza után Hornyák indult el, de nagy helyzetben utolérték és szerelték.

29. perc Nagy csavart fölé egy 22 méteres szabadrúgást.

36. perc Hornyák lövését blokkolták a védők.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

47. perc Hornyák indult ígéretes helyzetben, de elpattant tőle a labda.

49. perc Törőcsik lövését fogta bravúrral Fadgyas. Büntetőt reklamáltak a vendégek, Keresztes sárgát kapott.

60. perc Galambos lövése vágódott le, majd Hamed elől fejelték ki a labdát.

63. perc Nagy lőtt fölé 20 méterről.

66. perc Szokol fejelt egy szabadrúgás után, a gólvonalról vágták ki a vendégek.

68. perc A reklamáló Fadgyas kapott sárga lapot.

70. perc Újabb hazai helyzet, Szokol fejelte középre a labdát egy szabadrúgás után, alig maradt le róla Fodor, akit meglöktek a levegőben.

78. perc Cenaj kapott sárgát.

87. perc Györgyi szabadrúgása után Fodor lőtt, Keresztes mentett a gólvonalról.

88. perc Györgyi kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, nem született gól.

Gálhidi György vezetőedző Nyíregyháza Spartacus: - Nem játszottunk ma olyan jól mint az elmúlt meccseken, kevesebb lehetőségünk volt, de így is volt négy nagy helyzetünk, kétszer büntető gyanús szituációban, de nem sikerült ma gólt szereznünk. A védekezésünk ma is stabil volt, de a győzelmet jelentő találat ezúttal hiányzott. Egy nagyon szervezett csapat volt az ellenfél, mely nem hagyott minket kibontakozni.

Marián Sluka vezetőedző Szentlőrinc: - Fontos pontot szereztünk Nyíregyházán, és remélem ettől kezdve elindulunk fölfelé. A játékunkban eddig is benne volt mindez, és ha a két gólhelyzetünk közül az egyiket kihasználjuk, még jobb eredményt érhettünk volna el, de rászolgáltunk a döntetlenre.