Tévés meccset játszott a Nyíregyháza Spartacus, az ellenfél a Siófok volt.

Nyíregyháza Spartacus - Siófok 0-0 (0-0)

Jv: Káprály Mihály (Berényi Ákos, Punyi Gyula)

Nyíregyháza: Fejér - Kilyén, Szokol, Jánvári, Nemes - Márkus (Vass P. 70.) - Csörgő (Szabó B. 70.) , Paku, Zamostny (Banyoi 89.), Gresó (Pócsik 85.) - Novák

vezetőedző: Szergej Pacaj

Siófok: Szmola - Polényi, Jagodics, Horváth M., Varga B., Varjas, Kiss, Szakály D.(Deutsch 75.), Eördögh(Niházi 83.),Cipf,(Balogh B.83.) Elek (Horváth P. 70.)

vezetőedző: Domján Attila

Gyásszünettel kezdődik a mérkőzés, a vendégek játékosa, Horváth Péter a napokban veszítette el édesapját.

1. perc A vendégek kezdték a mérkőzést.

5. perc Kiss indult szép cselekkel a jobb oldalon, majd elesett, nem bántották a mieink.

8. perc Egy labdavesztés után Kiss indult veszélyesen, éles szögből leadott lövését blokkolta Jánvári.

18. perc A leshatárról indult a bal oldalon Kiss, veszélyes beadása után kétszer is sikerült blokkolni középen.

26. perc Kilyén beadása után Novák próbált fejelni középen, de szerelték.

27. perc Egy labdaszerzés után Gresó lőtt 20 méterről mellé.

31. perc Gresó szabadrúgása után tisztáztak a vendég védők középen.

33. perc Elek dobta fel magát a 16-oson belül, a játékvezető a műesést sárga lappal díjazta.

37. perc Szakály veszélyes cselei után mentett a Szpari védelme.

40. perc Eördögh buktatta Pakut, sárgát kapott érte.

41. perc Jánvári fejelt el egy labdát túlzottan keményen, amiért sárgát kapott.

43. perc Szakály passza után Kiss lőtt középen, Jánvári blokkolt.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

47. perc Varjas fejelt mellé egy beadás után.

49. perc Előbb Zamostny löcése vágódott le egy védőről, majd Paku távoli próbálkozását fogta a kapus.

54. perc Ziccer, Zamostny adott nagy labdát Csörgőnek, aki tiszta helyzetben 10 méterről mellé lőtt. A meccs legnagyobb lehetősége volt.

56. perc Egy előre vágott labdára Csörgő startolt, Sznola a kapuból kifutva megelőzte.

57. perc Sokkal aktívabb a Szpari a második félidőben.

65. perc Kiss cselezgetett a 16-oson belül, de végül szerelték a mieink.

66. perc Cipf lövése pattant szögletre.

67. perc Varga kapott sárgát lerántásért.

73. perc Varga ütötte meg Kilyént, megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető.

78. perc Jagodics fejelt mellé egy beívelés után.

81. perc Nagy helyzet, Zamostny lőtt a jobb alsó sarok felé, nagyot védett Szmola. A kiapttanó után Paku ismételt, ez mellé pattant. A szögletet követően Novák fejesét fogta a siófoki kapus.

84. perc Újabb Szmola bravúr, Gresó szabadrúgását tolta ki.

88. perc Tűzijáték a siófoki kapu előtt, de rendre blokkoltak a védők.

90. perc Három perc a hosszabbítás.

91. perc Szmola kapott sárga lapot, a reklamáló vendég mester pedig pirosat.

Vége a mérkőzésnek, maradt a 0-0.

Szergej Pacaj: - Az első félidőben veszélyesebb volt a Siófok, a támadó játékunk gyengébb volt. Fordulás után viszont ziccerünk volt, és sajnos az emberelőnyt sem tudtuk kihasználni. A játékosaim mindent megtettek, de nagyon görcsösen futballoztak.

Domján Attila: - Az első félidőben a kontráknál nekünk voltak nagyobb helyzeteink, a kiállítás után viszont nyomást gyakorolt ránk a Nyíregyháza, így elégedett vagyok az egy ponttal.