A mieinknél volt változás a legutóbbi csapathoz képest, Jánvári Gábor és Fejér Béla is beteg, így Nagy Sándor és Deutsch Bence kezdett a Kozármisleny ellen.

Nyíregyháza Spartacus - HR-Rent Kozármisleny 2-0 (0-0)

Jv: Nagy Norbert (Csatári Tibor, Punyi Gyula)

Nyíregyháza: Nagy S. - Szokol, Gengeliczki, Baki, Deutsch, Sigér, Csősz (Márkus 73.), Pekár (Kovács 73.), Pataki (Farkas 90.), Pantovic (Gresó 64.), Novák (Szerető 90.)

vezetőedző: Huszák Géza

Kozármisleny: Lékai – Beke, Horváth D., Gajág, Turi, Tölgyesi, Kosznovszky(Nagy 69.), Bartha (Károly 80.), Vajda, Kulcsár(Tóth 69.),Kotroczó (Guth 69.)

vezetőedző: Szekeres Zoltán

1. perc A vendégek kezdték a találkozót.

6. perc Pekár beadása volt pontatlan Novák felé.

10. perc Deutsch beadása után Novák fejelt fölé középen.

17. perc Előbb Sigér lövése pattant szögletre, majd Pekár próbálkozását fogta a kapus.

31. perc Deutsch indult el a bal oldalon, veszélyes beadásáról Novák és Pekár is alig maradt le.

31. perc Pekár lőtt jobbról a 16-os sarkáról alig fölé.

33. perc Hazai szabadrúgás után Baki fejelt középen centikkel mellé.

34. perc Novák indult lendületesen a bal oldalon, a 16-oson belül az utolsó pillanatban szerelték.

41. perc Pantovic villant kétszer, előbb Lékai védett bravúrral, majd fölé lőtt a Szpari játékosa.

45. perc Kulcsár kapott sárga lapot talpalás miatt.

Vége az első félidőnek, nincs gól.

46. perc BÜNTETŐ! Novák kapott jó labdát Pantovictól, hárított a kapus, a kipattanóra Pataki érkezett, de hozzáért a labdához Gajág kézzel, 11-es. A büntetőt Novák Csanád higgadtan belőtte, 1-0. Gajág sárgát kapott.

49. perc Szekeres Zoltán kapott sárga lapot.

55. perc Gajág második sárga lapját is megkapta, piros. Pekár szabadrúgása után a kapufáról pattant ki a labda.

60. perc Szokol csúsztatott egy szöglet után, nagyot védett Lékai.

63. perc Nagy bravúr, Bartha került ziccerbe, Nagy Sándor hatalmasat védett.

71. perc Szép nyíregyházi támadás végén Gresó lőtt mellé 18 méterről.

73. perc Kovács lőtt a kapuba de les után, sárgát kapott.

82. perc Tóth lövését hárította Nagy S.

87. perc Gresó csavart kapura éles szögből, mellé ment a labda.

92. perc GÓÓÓÓL! Farkas Bndegúz indítása után Kovács Ádám elé került a labda, aki a kapuba passzolt, 2-0.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari.

Huszák Géza: - Tudtuk, hogy érdekes stílusban játszik a Kozármisleny, és sokáig nem is találtuk az ellenszert, de az első félidő végén több helyzetünk is volt. A vezetés után sokáig nem sikerült újabb gólt szerezni, sőt izgulni kellett  a végéig, de a hosszabbításban jött a slussz poén.

Szekeres Zoltán: - Úgy érzem domináltunk a mérkőzésen, amihez gratulálok a fiúknak. Sajnos a helyzeteinket nem sikerült értékesíteni.