Megkezdődött a küzdelem a labdarúgó NB-II-ben. A Spartacus a Kazincbarcikával találkozott.

Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcika 1-0 (0-0)

Nyíregyháza: Jova - Polényi, Fodor, Nagy T., Forró - Ötvös (Pejovic 82.), Kártik, Gulyás - Starosta (Tóth Á. 62.), Hornyák (Daru 66.), Rezes

vezetőedző: Bozsik József

KBSC: Somodi - Fótyik, Lukács (Olasz 81.), Heil, Gábor, Oltean,Belényesi, Mikló, Toma (Takács 68.), Kovács, Tóth L.(Szabó L. 53.)

vezetőedző: Koleszár György

A Kazincbarcika kezdte a találkozót.

4. perc Hornyák beadása utá Rezes fejelt fölé.

6. perc Nagy helyzet, egy jobb oldali beadás után Rezes lőtt, de a gólvonal előtt mentettek a védők.

12. perc Az első vendég lehetőség, Tóth ment el a bal oldalon, lövését hárította Jova.

17. perc Rezes vett át egy labdát, az utolsó pillanatban szerelték a vendégek.

21. perc Forró beadása után Hornyák fejelt fölé, majd ismét Hornyák, Somodi bizonytalanságát próbálta kihasználni, de védett a kapus.

26. perc Hornyák lépett ki a jobb oldalon egy bedobás után, mentettek a védők, majd Rezes elől rúgták szögletre a labdát.

40. perc Nagy lehetőség, Forró indult meg a bal oldalon, beadása után Hornyák mehetett volna ziccerben, de egy becsúszó védő mentett.

45. perc Lukács kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, mezőnyfölényben játszott a Szpari, de nem született gól.

46. perc Hazai akciókkal kezdődött a második félidő, de nagy helyzet nem alakult ki.

53. perc Gulyás Máté kapott sárga lapot.

60. perc Mezőnyjáték, hazai fölénnyel.

61. perc Egy barcikai kontra végén Lukács lőtt, Jova védett magabiztosan.

63. perc Szabó lőhetett középről, Jova nagyot mentett.

64. perc Ötvös kapott lerántásért sárgát.

77. perc Takács lőtt fölé egy szabadrúgást.

78.perc GÓÓÓÓL! Vezet a Nyíregyháza! Gulyás Máté szöglete után Fodor Ferenc fejelt a kapuba, 1-0 !

81.perc Veszélyes vendég szöglet után mellé pattant a labda.

87. perc Szép Polényi szóló végén mentettek a védők.

93. perc Ziccer, Forró beadása után Daru fejelt centikkel mellé középen.

Vége, nyert a Szpari!

Koleszár György vezetőedző KBSC: - Elég későn estek be az új játékosok hozzánk, erőnlétileg még javulniuk kell. Az első félidőben jobb volt a Szpari, de a második félidőben kiegyenlített lett a játék. Megvoltak a lehetőségeink, de nem tudtunk élni vele, a kapott gólnál pedig nem volt jó a kommunikáció a kapus és a védő között. Nagy probléma hogy sérülés miatt elveszítettük Tóth Lászlót. A vereség ellenére gratuláltam a fiúknak a munkához, de pont nélkül távoztunk.

Bozsik József vezetőedző, Nyíregyháza: -  Érződött a csapaton az első bajnoki meccs okozta többlet nyomás. Elégedett voltam az akarattal, a mentális hozzáállással, de nem tudtuk megközelíteni azt a játékot mint amit a felkészülési meccseken nyújtottunk. Pozitív, hogy egy ilyen mérkőzésből győztesen jöttünk ki, fontos volt a három pont megszerzése.