A Haladást fogadta a Nyíregyháza Spartacus. A legutóbbi kezdő egy helyen változott a mieinknél.

Nyíregyháza Spartacus - Haladás 0-0 (0-0)

Balmazújváros 800 néző

Jv: Nazsa Tamás ( Medovarszki János, Belicza Bencze Péter)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek, Jánvári, Nemes (Hamed 60.), Márkus, Paku, Csörgő (Szabó B. 60.), Pócsik (Vass P. a szünetben), Gresó (Kalocsai 79.) , Novák (Zamostny 60.)

vezetőedző: Szergej Pacaj

Haladás: Rózsa - Bosnjak, Tóth M.(Monori 79.), Mocsi, Kiss, Csilus T., Holdampf, Szekér (Romic 89.), Németh M., Kállai, Tóth-Gábor (Horváth R. 57.)

vezetőedző: Németh Szabolcs

1. perc A Haladás kezdte a találkozót.

6. perc Papucsek lépett bele jó ütemben Tóth-Gábor lövésébe.

7. perc Paku szép cselek után adta be a labdát jobbról, Novák fejelt, Rózsa nagyot védett.

12. perc Tóth adta be jobbról a labdát, Márkus mentett középen.

15. perc Egy szabadrúgás után Tóth M. lőtt kapásból fölé.

20. perc Egy bedobás után Tóth M. lőtt közelről, Fejér védett.

21. perc Megint Tóth és Fejér, ezúttal is hárította a rövid sarok irányába menő lövést.

25. perc Ígéretes hazai támadás végén Gresó próbálkozását fogta Rózsa.

27. perc Nyíregyházi szöglet után Gresó lőtt fölé középen.

35. perc Nagy helyzet, Paku szabadrúgását lábbal hárította Rózsa, a kipattanó után Gresó a felső lécet találta el.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

48. perc Haladás szöglet után Németh fejelt fölé.

51. perc Vass indította Gresót, Csilus T. nagyot mentett.

52. perc Papucsek kapott sárga lapot.

64. perc Nagy helyzet, Tóth M. szép csel után balról fölé lőtt.

68. perc Egy balról érkező beadás után Márkus lőtt fordulásból fölé.

70. perc Hamed lövése pattant szögletre. A sarokrúgás után Vass próbálkozását fogta Rózsa.

71. perc Szekér kapott sárgát lerántásért.

84,perc Monori lövését hárította Fejér szépen, majd Horváth próbálkozásánál Papucsek mentett.

85. perc Németh lövését a léc alól tolta ki Fejér.

92. perc Kalocsai beadása után Hamed ollózott mellé.

Vége a mérkőzésnek, nem született gól.

Szergej Pacaj: - Úgy érzem mindent megtettek a játékosok, és az első félidőben voltak is nagy helyzeteink, de a kapufáról is kipattant a labda. Egy jó csapat ellen játszottunk ma, sajnos nem sikerült győzni.

Németh Szabolcs: - Úgy érzem félig tele van a pohár, egy eddig százszázalékos csapat otthonában szereztünk pontot. Voltak helyzeteink, de ezek kihasználásán javítanunk kell.