A nyíregyháziaknál Polényi Gábor sárga lapok miatt eltiltott, Kovács Norbert pedig betegség miatt nem léphetett pályára a Dorog ellen. Hűvös idő fogadta a csapatokat, és élénk szél is fújt.

Nyíregyháza Spartacus - Dorog 2-1 (2-0)

Városi Stadion 700 néző

Jv: Böcskei Balázs (Vígh-Tarsonyi Gergő, Kovács II. Gábor)

Nyíregyháza: Jova - Nagy J., Fodor, Pejovic, Forró - Motkó (Ötvös 78.), Gulyás, Farkas, Kártik (Rokszin 85.) - Rezes (Bakos 92.), Hornyák

vezetőedző: Zoran Spisljak

Dorog: Szentpéteri – Erdélyi, Dlusztus, Berkó (Vígh 75.), Csató, Papp  – Faragó (Beke 75.), Lénárt – Nagyházi (Fodor 75.), Hegedűs – Paudits

szakmai igazgató: Balogh Pál

8. perc Kiegyenlített játék, nagy helyzet még nem volt.

10. perc Hornyák ment el a bal oldalon, de kicsit hosszan tolta meg a labdát, így oda lett a lehetőség.

14. perc Megint Hornyák, ezúttal is kilépett, de szögletre mentettek a védők.

14. perc GÓÓÓL!  Gulyás Máté sarokrúgása után Rezes László érkezett remekül, és a kapuba csúsztatott, 1-0!

18. perc Forró tette vissza lövésre a labdát Farkasnak, utóbbi labdája lepattant.

20. perc Rezes lőtt, de levágódott a labda egy védőről.

29. perc Egy ívelés után Farkas csúsztatta meg a labdát, Hornyák alig maradt le.

36. perc Három Szpari szöglet egymás után, végül tisztáztak a dorogiak.

39. perc Hornyák startolt egy indításra, de Szentpéteri kilépve kapujából mentett.

40. perc Motkó kerülte meg védőjét a jobb oldalon, beadását fogta a kapus.

42. perc GÓÓÓL! Egy előre ívelés után a 16-oson belül pattogott a labda, Rezes László pedig ballal a kapuba lőtt, 2-0.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

50. perc Nagyházi lőtt 18 méterről, a felső sarok mellett ment el a labda.

53, perc Lénárt lőtt 20 méterről, Jova magabiztosan védett.

59. perc Rezes lőtt egy lecsorgó után 16-ról, mellé ment a labda.

61. perc Egy szabadrúgás után Erdélyi lőtt jócskán fölé.

73. perc Hegedűs szabadrúgásánál védett nagyot Jova, majd a szöglet után is hárított a Szpari kapusa egy lövést.

80. perc Jobbról érkezett a beadás, Rezes fejelt, bravúrral védett a dorogi kapus.

91. perc Beke beadása után Vígh érkezett középen és a léc alá lőtt, 2-1.

Vége a mérkőzésnek, zsinórban a 10. meccsén is veretlen maradt a Szpari!

Zoran Spisljak: - Nagyon jó érzés tíz meccsen zsinórban veretlennek lenni, januárban ezt azonnal elfogadtuk volna. Az első félidőben megmutattuk, hogy van potenciál a csapatban,  a második játékrészben kicsit könnyebben vettük a mérkőzést, tanulnunk kell ebből is. A hajrában kapott gól a győzelem ellenére nagyon bosszantja a játékosokat, ilyen a mentalitásuk, igazi sportemberek.

Balogh Pál: - Két ellentétes félidőt produkált a csapat, az első félidőben két pontrúgásból kaptunk gólt, fordulás után nagy erőket mozgósítottunk, hogy visszajöjjünk, mezőnyfölény megvolt, de a kapu előtt elfogyott a tudomány. Végig olyan mentalitás kell, mint amilyen a második félidőben volt. Gratulálok a Nyíregyházának a jó sorozatához.