Hazai pályán játszott a Nyíregyháza Spartacus. A mérkőzésről élőben tudósítottunk.

Nyíregyháza Spartacus - Aqvital Csákvár 0-1 (0-1)

Városi Stadion 650 néző

Jv: Takács Tamás ( Buzás Balázs, Csatári Tibor)

Nyíregyháza: Jova - Polényi, Fodor, Rubus, Forró, Nagy T., Ötvös (Dragóner 67.), Bakos (Rezes 67.), Starosta, Daru, Gyurján (Kártik 67.)

vezetőedző: Bozsik József

Csákvár: Tóth - Baranyai, Dulló, Tamás (Falusy 70.), Simon (Nagy 76.), Farkas, Kiprich, Daróczi (Nándori 70.), Mészáros, Csilus Á., Bobál

vezetőedző: Szijjártó István

A Szpari kezdte a találkozót.

1. perc 22 másodperc telt el, amikor egy balról érkezett beadás után Tamás lőtt a kapuba, 0-1.

3. perc Daru lőtt fölé középről, 19 méterről.

10. perc Szabadrúgás után Szpari fejes középen, hárított Tóth.

11. perc Simon ment el veszélyesen a bal oldalon, beadásáról lemaradtak a társak.

18. perc Daru fordult le emberéről, lövését fogta a kapus.

29. perc Daru kapott jó labdát, mehetett volna ziccerben, de lest jelzett az asszisztens.

31. perc Bakos 28 méteres szabadrúgását fogta magabiztosan Tóth.

36. perc Daróczi fordult be, Fodor mentett nagyot.

37. perc Polényi lépett ki a jobb oldalon, beadása után Bakos kapásból alig lőtt mellé.

41. perc Egy visszatett labda után Baranyai lövése pattant szögletre.

45. perc Daru és Bobál kapott sárgát kakaskodásért.

Az első félidő nem hozott több gólt.

46. perc Rögtön egy helyzet, Daru lépett ki, lövését blokkolták a vendégek.

55. perc Mezőnyjáték, egyik csapat sem tudott helyzetet kialakítani.

60. perc Vendég akció végén Simon lövését blokkolta Polényi. A szöglet után Dulló fejesét tolta ki Jova. A következő támadásnál Bobál fejelt fölé.

64. perc Farkas kapott sárgát.

67. perc Hármas csere, Rezes, Kártik és Dragóner érkezett Bakos, Ötvös és Gyurján helyére.

68. perc Egy szabadrúgás után Rezes fejese alig ment mellé.

77. perc Rezes szabadrúgása után Nagy Tamás fejelhetett volna, de az utolsó pillanatban mentettek a vendégek. A kontránál Jova lépett ki a kapujából és tisztázott.

83. perc Starosta beadását húzta le Tóth.

87. perc Dragóner beadása után Kártik alig lőtt fölé középről.

91. perc Dragóner indult kapura, Kártikot szerette volna megjátszani, Tóth védett.

Vége a találkozónak, a Csákvár győzött.

Bozsik József vezetőedző, Nyíregyháza:- Nehéz mit mondani amikor mi kezdünk, és egy labdavesztés után mi kapunk gólt 22 másodperc után. Egy olyan szituációból, melyre egész héten folyamatosan felhívtuk a figyelmet. Fordulás után megvoltak a helyzeteink, de nem sikerült egyenlíteni.

Szijjártó István vezetőedző, Csákvár: - Sokat gyakoroljuk azt a szituációt ami a gól előtt adódott, végre bejött. A Nyíregyháza beíveléseit jól hatástalanítottuk, a második félidőben viszont beszorítottak bennünket a hazaiak, elfáradtak a fiataljaink, szerkezetet is váltottunk, de nem volt az igazi, viszont a szívünk a helyén volt, és ennek köszönhetően győztünk.