Bozsik József a szezonban másodszor irányította mérkőzésen a Nyíregyháza Spartacust. Segítője, Lengyel Roland utoljára 2007-ben szerepelt a Városi Stadionban - akkor még játékosként.

Nyíregyháza Spartacus - Cegléd  0-2 (0-0)

Városi Stadion 1130 néző

Jv: Farkas Tibor (Baghy Csaba, Kovács II. Gábor)

Nyíregyháza: Jova - Csilus T., Fodor, Pejovic, Farkas, Kártik, Kesztyűs (Ötvös 71.),Holdampf (Dragóner 76.), Pekár, Hornyák (Szabó B. 81.), Rezes

vezetőedző: Bozsik József

Cegléd: Tulipán - G. Bíró, Preklet, Nánási, Wild, Hujber (Sándor 79.), Albert, Damásdi, Nyilas, Szilágyi (Kerekes 92.), Asztalos (Peres 79.)

vezetőedző: Klausz László

A Cegléd kezdte a mérkőzést.

4. perc Damásdi lövése ment mellé.

13. perc Pekár lőtte el futtából a labdát, belelépett Albert.

16. perc Nagy helyzet maradt ki, egy indítás után Holdampf tette vissza lövésre a labdát, Hornyák azonban pontatlanul célzott.

17. perc Kártik kapott sárga lapot.

19. perc Pekár labdájával Rezes indult el, és egy pattanás után mellé lőtt balról.

22. perc Albert buktatta Hornyákot, sárga lap.

29. perc Pejovic lőtt kapura 40 méterről, Tulipán fogta a labdát.

32. perc Ceglédi kontra végén Damásdi adta be a labdát, Fodor mentett szögletre. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

34. perc Hornyák kapott ajándékba egy labdát, lövése után kipattant a labda, majd a kapu előtti kavarodást követően nehezen de tisztáztak a vendégek. A támadás végén Kesztyűs lőtt mellé.

37. perc Kártik szép szólója után Hornyákhoz passzolt, utóbbi lövését fogta a kapus.

40. perc Kesztyűs indult el Pejovic labdájával, 16 méteres lövését hárította Tulipán.

44. perc Holdampf kapott sárga lapot.

45. perc Szilágyi is sárgát kapott.

Az első félidő nem hozott gólt.

50. perc Damásdi lőtt fölé 18 méterről.

55. perc Egy lövés után kipattant a labda, Hornyák startolt rá akit elsodortak, de nem kapott büntetőt a Szpari. A következő beadás után Albert fejelt veszélyesen saját kapujára, Tulipán fogta a labdát.

59. perc Nánási kapott sárga lapot.

62. perc Rezes lépett ki a jobb oldalon, éles szögből leadott lövését bravúrral hárította a vendég kapus.

63. perc Damásdi beadása után Asztalos fejelt kapura, Jova védett.

71. perc Egy bal oldali akció végén Csilus lőtt fölé.

73. perc Asztalos ollózott középen egy beadást követően, mellé ment a labda.

75. perc Ötvös saját térfeléről indulva végig szlalomozott, az utolsó pillanatban szerelték.

80. perc Tulipán kapott sárgát.

88. perc Egy szabadrúgás után kipattant a labda, majd hatalmasat védett Jova, a kipattanó után a kapufát találták el a vendégek, a következő ismétlésnél viszont Peres a kapuba lőtt, 0-1.

89. perc Damásdi ziccerénél Jova védett hatalmasat.

93. perc Jova is előre ment fejelni egy szabadrúgásnál, de a Ceglédé lett a labda, Nyilas pedig saját térfeléről a kapuba gurított, 0-2.

Vége a mérkőzésnek, a Cegléd elvitte a pontokat.

Bozsik József: Egy stabilan védekező csapat ellen is megvoltak a lehetőségeink, de mindig hiba csúszott az utolsó passzokba. Bíztam abban, hogy a sok munka győzelmet eredményez, ez nagy lökést adhatott volna. Kontrolláltuk a kontrákat is, a végén váltak veszélyesebbé a ceglédiek de ekkor már többet kockáztattunk. Hazai pályán mindenképp nyerni akartunk ezért támadóbb játékosok érkeztek, sajnos ez visszafelé sült el.

Klausz László: A célunk az volt hogy hatvan percig kihúzzuk kapott gól nélkül, tudtuk, hogy utána lesznek lehetőségeink, mert jobban kinyílik a Nyíregyháza és a hajrában sikerült megnyerni a találkozót.