Budapesten játszotta soron következő bajnoki mérkőzését leány U-16-os csapatunk, az ellenfél az Astra volt. Két jó erőkből álló csapat rangadóján a mieink a hajrában szerzett két góllal megérdemelt győzelmet arattak.

Astra-Alef HFC Üllő leány U-16- Nyíregyháza Spartacus FC leány U-16 0-2 (0-0)

Nyíregyháza: Potor Leona - Dobrai Henrietta, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca - Moravszki Hanna - Linzenbold Dorina, Iski Kira - Benkő Kira, Szalanics Dóra, Décsi Anna

Kispad: Borbély Flóra, Bartalos Nóra

Gól: Benkő Kira, Linzenbold Dorina

Edzők: Jeddi Béla, Paranai Enikő

Jeddi Béla: - Érdekes mérkőzést játszottunk a masszív hazai csapattal, az első félidőben kicsit tompán enerváltan mozogtunk, viszont volt 3 nagyobb gólszerzési lehetőségünk. aA második félidőben sokkal koncentráltabban, agresszívebben, viszont kevesebb helyzettel játszottunk, de a lányok végig nagyon akarták a győzelmet és a hajrában két - talán szerencsés - góllal de teljesen megérdemelten hoztuk el a 3 pontot egy nagyon jól felkészített csapat otthonából.