A felnőtt csapat mérkőzése után az U16-os lányok játszottak hazai bajnoki mérkőzést. Végig nagy mezőnyfölényben és gyors ritmusban játszottak a mieink és meg sem álltak kilenc gólig. Így magabiztos, jó játékkal tartották itthon a három pontot a Szolnok ellen.

Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 - Szolnoki MÁV FC leány U16 9-0 (3-0)

Nyíregyháza: Potor Leona(Borbély Flóra, Poczók Kincső, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Moravszki Hanna, Iski Kíra(Szalmás Vanda), Linzenbold Dorina, Benkő Kíra, Szalanics Dóra, Dobrai Henrietta
Gólok: Benkő Kíra (3), Szalanics Dóra (3), Dobrai Henrietta, Linzenbold Dorina, Pekk Luca

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla

Sándor Dávid: - Gratulálok a lányoknak a nagyarányú győzelemhez, nagyon sokat kaptunk vissza az edzésen gyakorolt elemekből, és nagyon hatékonyak is voltunk. Büszkék lehetnek a lányok a mutatott játékukra!