Egy meccsdömping véget ért, egy újabb pedig vasárnap kezdődik. Nyolc nap alatt ismét három mérkőzést játszik a Nyíregyháza Spartacus. A Mosonmagyaróvár, a Dorog és az ETO FC Győr lesz a Szpari ellenfele a következő napokban. Vasárnap az óváriak érkeznek a Városi Stadionba. Ez lesz a két csapat negyedik összecsapása, kétszer a Nyíregyháza győzött, egyszer pedig döntetlen lett a végeredmény. Az őszi mérkőzésen 2-0-ra vezetett a Mosonmagyaróvár, de előbb Papp Máté szépített, majd Gajdos Zsolt egyenlített, így 2-2 lett a vége. A Szparinál jó hír, hogy a legutóbb Sopronban a bemelegítésnél megsérülő Holdampf Gergő jobban van, így rá is számíthat a szakmai stáb.

Lucsánszky Tamás is visszatérhet, a vezetőedző folyamatosan gyógyul, így vasárnap ismét leülhet a padra. A Mosonmagyaróvár a bennmaradásért küzd, legutóbb 1-1-es döntetlent játszottak a Budaörs ellen. Keretükből Bakos Bence és Kapacina Valer is volt a Spartacus játékosa, Várhidi Péter pedig a szakmai stábot erősítette. A mérkőzést Csonka Bence vezeti, Csatári Tibor és Garai Péter lesz a két asszisztens. Kezdés: 17 óra.