A felnőtt női és az U14-es leány csapat után a leány U16-os együttesen volt a sor, hogy folytassa a győztes hétvégét. Nos a lányok nem kezdtek jól, a Debrecen szerzett vezetést, de Benedek Klaudia az első félidőben egyenlített. Fordulás után a Szpari játszott fölényben, és Benedek Klaudia mesterhármasával végül 3-1-re győzött!

Nyíregyháza Spartacus Leány U16 - DLA-DEAC 3-1 (1-1)

Nyíregyháza Spartacus: Kornyitás - Pitlik, Szabó, Oláh, Németh, Böszörményi, Tuza, Benedek, Kantár (Katona), Bakó, Bukta (Varga)

Szórádi László vezetőedző: - Nehezen indult, jól végződött! Hátrányból felállva, a lányok küzdeni és győzni akarása billentette a mérleg nyelvét a mi javunkra! Külön köszönöm azoknak, akik betegen is elvállaták, végigjátszották a meccset! Büszke vagyok mindenkire!