U19 II. osztály 2016.10.08.: Bozsik Akadémia – Paksi FC 5:0 (2:0)

Az U19-es II. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában a Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Paks csapatát fogadta. A jobban játszó hazai csapat a 31. percben törte meg Vajda Roland góljával a vendégcsapat ellenállását. Még a szünet előtt sikerült megduplázni az előnyt Hadadi Krisztofer góljával. A második félidőben továbbra is fölényben játszott a Bozsik Akadémia, ami gólokban is megmutatkozott, ugyanis Vajda Roland második gólja után Ötvös Bence duplázott. A nyíregyházi csapat ezzel a magabiztos győzelemmel, 12 ponttal a tabella középmezőnyében található.

U19 III. o. 2016.10.22.: Bozsik Akadémia (U18) – Debreceni Egyetemi AC 6:0 (2:0)

Az első nyolc fordulóban 3 kapott gól mellett 56 rúgott góllal nyolc győzelmet szerző U18-as csapat az egy évvel idősebb korosztály számára kiírt III. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában a DEAC együttesét fogadta. A korábbi fordulóknak megfelelő teljesítményt, hozzáállást hozta a hazai csapat, mellyel újabb magabiztos győzelmet aratott. Gólszerzők: Sárosi Máté 3, Lengyel Márk, Málik Martin, Holozsnyák Ádám Donát. A Bozsik Akadémia korosztályos csapata ezzel makulátlan mérleggel vezeti a bajnokságot.

U17 II. o. 2016.10.22.: ZTE Akadémia – Bozsik Akadémia 1:2 (1:1)

A Bozsik Akadémia U17-es csapatára hosszú utazás várt, ugyanis Zalaegerszegen vendégeskedett a II. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában. Kovács Norbert Imre korai gólját csak az első félidő hajrájában tudta kiegyenlíteni a hazai gárda. A fordulást követően azonban egy öngólnak köszönhetően újra előnybe került a Bozsik, amelyet a mérkőzés végéig sikerült is megtartani. Ezzel a győzelemmel 16 pontot szerezve a 16 csapatos bajnokság 6. helyén áll a nyíregyházi csapat.

A DEAC csapatát fogadta az Akadémia U16-os csapata az idősebb korosztály számára kiírt III. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában. Fordulatos mérkőzésen szenvedett vereséget a keleti rangadón a nyíregyházi csapat. Debreceni vezetéssel fordultak a felek, melyet a második félidőben Lakatos Richárd két góljával megfordítottak a mieink. Ám a vezetés nem tartott sokáig, előbb egyenlített, majd a mérkőzés hajrájában a győzelmet érő gólt is megszerezte a debreceni csapat. A Bozsik Akadémia 8 ponttal áll a tabellán.

U16 II. o. 2016.10.22.: ZTE Akadémia – Bozsik Akadémia 2:0 (1:0)

A Bozsik Akadémia U16-os csapata a mérkőzés elején és végén kapott 1-1 góllal, kétgólos vereséget szenvedett a ZTE vendégeként, így maradt 9 ponttal, a tabella középmezőnyében.

U15 I. o. 2016.10.22.: Bozsik Akadémia – DVSC-DLA 1:1 (0:0)

A Bozsik Akadémia a Debreceni Labdarúgó Akadémia csapatát fogadta, az I. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában, és megszerezte első pontját a szezonban. A Bozsik vezetett Mészáros Marcell találatával, de egyenlítettek a hajdúságiak, így döntetlen lett a vége.

U14 I. o. 2016.10.22.: Bozsik Akadémia – DVSC-DLA 2:2 (1:0)

A Bozsik Akadémia eddig bravúrosan szereplő csapata az előző fordulóban elszenvedte első vereségét. Itt volt a javítási lehetőség, keleti rangadó formájában, a Debreceni Labdarúgó Akadémia ellen, az I. osztályú bajnokság kilencedik fordulójában. A Bozsik Akadémia gárdája 2-0-ra is vezetett Oláh Lóránt és Jeszenszky Ádám Zétény góljaival, de végül be kellett érni egy ponttal a Debrecen ellen. A nyíregyházi csapat ezzel 18 ponttal a tabella 5. helyén található.

U14 II. o. 2016.10.22.: Bozsik Akadémia (U13) – Fehérgyarmat elmaradt