A Debrecent fogadta a Nyíregyháza Spartacus a bajnokság első hazai meccsén.

A mieink korán hátrányba kerültek, egy lecsorgó labda után Mucsi talált a kapuba a 10. percben. Az első félidőben - bár voltak helyzetek - nem sikerült egyenlíteni, a 71. percben viszont Nagy Panna betalált, 1-1. Úgy tűnt, ezúttal nem marad pont nélkül a Szpari, de a 91. percben Jakus eredményes volt, így a vendégek elvitték a pontokat.

Nyíregyháza Spartacus női - DVSC-DEAC 1-2 (0-1)

Nyíregyháza: Molnár Kíra- Paranai Enikő (Oláh Kaludia), Urai Bianka, Csábi Bianka, Hrinkó Délia, Tóth Cintia, Ranyhóczki Vanda, Németh Kamilla, Balogh Panna, Nagy Panna, Novák Panna

Benkő Balázs: Nagyon gyengén futballoztunk, nem érdemeltünk pontot. Sorozatban a harmadik mérkőzést buktuk el az utolsó pillanatokban. A futball igazságos volt, gratulálok ellenfelünknek!