Tomek Zoltánnál, a Nyíregyháza Spartacus hűséges szurkolójánál hónapokkal ezelőtt leukémiát diagnosztizáltak. Folyamatos kórházi kezelések következtek, a futball társadalom pedig összefogott, hogy segítsen Zolinak. Érkeztek árverésre felajánlott tárgyak többek között Győrből, Békéscsabáról, a Ferencvárostól, Újpestről, Kisvárdáról. Nyáron aztán úgy tűnt, minden rendben van. A kezelések használtak, Zoli újra dolgozhatott, folyamatosan tért vissza az ereje. Aztán a héten sajnos rossz hírek érkeztek, ismét kórházba került. Megint nem dolgozhat, nem lehet otthon a családjával, mert ismét betegség ellen harcol. A kapott tárgyak közül a számára egyik legkedvesebbet ajánlotta fel most árverésre, melytől soha nem szeretett volna megszabadulni: egy olyan Szpari felsőt, melyet válogatott labdarúgók írtak alá. Détári Lajos, Bárányos Zsolt...Még Zajcz István, a Szpari korábbi szertárosa ajándékozta neki, hogy ezzel segítse a gyógyulását.

A napokban kalapács alá került a mez, a teljes bevételt pedig Tomek Zoltán kapja. Jelenleg 100 000 Ft-nál tart a licit, ezt az összeget az Elit 2007 szurkolói csoport tagjai ajánlották fel. Licitálni hozzászólásban a Nyíregyháza Spartacus facebook oldalán lehet január 27-ig.