A legutóbbi hazai győzelem után ezúttal Mátészalkán lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus második csapata.

A 23. percben Gergely Máté szerzett vezetést a hazaiaknak, és a szünetig meg is tartotta előnyét a szalkai csapat. Fordulás után viszont Torkos Máté egyenlített, majd a 61. percben Erdei Martin már a Szparit juttatta előnyhöz. Potyogtak ebben az időszakban a gólok, nyolc perccel később ugyanis Magyari Máté egyenlített, 2-2. Már-már úgy tűnt, hogy nem változik az eredmény, ám a 92. percben Rácin Rosztiszláv megszerezte a győztes gólt a Spartacusnak, így két forduló után százszázalékos a csapat.

Mátészalkai MTK - Nyíregyháza Spartacus II. 2-3 (1-0)

Mátészalka: Szilágyi - Szántó, Ötvös (Szabó B.), Farkas (Szigeti), Huszti, Makó, Gergely, Magyari, Bodó, Mos (Varga), Sárosi

vezetőedző: Virágh István

Nyíregyháza: Talián - Magyar (Tagai), Szűcs, Herczku, Hunyadi, Nagy G. (Gönczör), Sztankó(Kecskeméti), Pataki, Rácin, Erdei, Tangel (Torkos)

Huszák Géza vezetőedző: - Nagyon rossz napot fogtunk ki, hiányzott a frissesség ma a játékunkból, de a szívünk vitt előre, és ez győzelmet eredményezett.