U17 II. o. 2017.10.14. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Békéscsaba 1:2 (0:0)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Békéscsaba csapatát fogadta az Örökösföldi Sporttelepen megrendezésre kerülő mérkőzésen, a II. osztályú bajnokság nyolcadik fordulójában. Az első félidő mezőnyjátékkal telt, gól nem született. A második játékrész 8. percében egy büntetőt értékesített Boda Balázs, ezzel megszerezve a vezetést a hazai csapatnak. Ám sajnos egy mérkőzés nem csak 90. percig tart... Mikor már úgy tűnt újra győzelemnek örülhet a Szpari, a 92. percben egyenlített a Békéscsaba. És a szomorú csattanó még mindig hátra volt, a 93. percben büntetőből a győzelmet is megszerezte a vendégcsapat.

U16 II. o. 2017.10.14. 14:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Békéscsaba 4:4 (3:3)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Békéscsaba csapatát fogadta a II. osztályú bajnokság nyolcadik fordulójában megrendezésre kerülő mérkőzésen az Örökösföldi Sporttelepen. A csapatok nem sokat teketóriáztak. Barta Gábor Tamás már a 7. percben vezetést szerzett a hazaiaknak, melyet Mészáros Marcell a 18. percben megduplázott. Ezt követően három békéscsabai gól született, de még a félidő előtt Barta Gábor Tamás újra eredményes volt, így kialakítva a félidei eredményt. A második félidő már kevesebb gólt tartogatott, de ebben a játékrészben is született vendég és hazai gól is. Tagai András a 82. percben állította be a „gyengébb” vízilabda mérkőzésnek is beillő végeredményt.