Vasárnap a hó megakadályozta, hogy a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia utánpótlás együttesei pályára lépjenek.

Csütörtökön viszont pótolták a csapatok a találkozókat, és az U19-es gárda a 6. helyen álló Kaposvár ellen jól kezdett. Vajda Roland a 21. percben szerzett vezetést, majd a 30. percben Motkó Benjámin megduplázta az előnyt. Szünet után Kovács Norbert biztosította be a hazai sikert, így a Szpari magabiztosan győzött, és a 3. helyről várhatja a tavaszi folytatást, mindössze két ponttal lemaradva a listavezető Vasas mögött.

Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia - Kaposvár 3-0 (2-0)

Nyíregyháza: Nagy - Gajdos, Szegedi, Fehér, Magyar, Vajda (Horváth 78.), Végső, Hubicsák(Mácsik 60.), Kulcsár(Bakó 78.), Kovács N, Motkó (Listván 70.)

vezetőedző: Révész Csaba

Ma pótolták az U14-es korosztály meccsét is, itt is a Spartacus győzött!

U14. I.osztály Nyíregyháza - Kaposvár 2-0 (0-0) gólszerző: Major Marcell 47., Áncsán Máté 64.