A Mercedes KLC ellen lépett pályára az U16-os leány bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus, és már az első félidőben eldőlt, hogy a prémium kategóriát ezúttal a Szpari képviseli. Benedek Klaudia félóra alatt mesterhármast rúgott, majd meg sem állt öt gólig (19 góllal vezeti a góllövőlistát), valamint Katona Flóra - most mutatkozott be - is eredményes volt, így 6-1-re nyert idegenben a Nyíregyháza!

Mercedes-KLC - Nyíregyháza Spartacus leány U16 1-6 (1-4)

Nyíregyháza: Dobó-Nagy - Pitlik(Lakatos), Oláh, Németh, Katona, Böszörményi, Tuza, Benedek, Bakó, Varga, Kornyitás (Szalontai)

Szórádi László vezetőedző: - Megérdemelten győztünk, elismerés jár a lányoknak, hogy a sok sérülés ellenére hozták a mérkőzést. Gratulálok Katona Flóra bemutatkozásához az U16-ban, gólt lőtt és gólpasszokat adott. Varga Rebeka remekül futballozott védőként - bár eredeti posztja kapus - a mezőny egyik legjobbja volt.