Sok jó egyéni teljesítmény volt a Nyíregyháza Spartacusban az első tavaszi meccsen a Haladás ellen. Baki Ákos két gólt is szerzett – igaz az elsőt les miatt még nem adták meg. Többször indult meg veszélyesen zavart okozva a szombathelyiek védelmében, és védekező feladatát is remekül látta el. A Nemzeti Sport osztályzata alapján bekerült a forduló válogatottjába.

Nem csak a pályán, hanem a lelátón lévőknek is jár az elismerés a Haladás-Nyíregyháza Spartacus mérkőzés után. Sok Szpari szurkoló utazott el az ország másik végébe, és segítette a csapatot. A klub tulajdonosa, Révész Bálint, valamint a vezetés is köszöni a buzdítást. Bízunk abban, hogy tavasszal sok hasonló sikert ünnepelhetnek még együtt a játékosok a szurkolókkal!