Szombaton nagyüzem volt az utánpótlás bajnokságokban. A Szpari több csapata is pályára lépett. A II. osztályban szereplő U19-es együttes az Újpest FC-t fogadta, és Vajda Roland már a 19. percben előnyhöz juttatta a Nyíregyházát. Az első félidő nem hozott több gólt, fordulás után viszont Kovács Norbert növelte a Spartacus előnyét, majd a 83. percben ismét ő volt eredményes, így a Nyíregyháza Spartacus 3-0-ás győzelemmel indította a tavaszt.

Nyíregyháza Spartacus U19 - Újpest FC 3-0 (1-0)

Nyíregyháza: Kopasz - Magyar, Végső, Finna, Listván (Mácsik 66.), Fehér, Kovács E, Vajda, Kulcsár, Kovács N, Motkó (Bakó 80.)

Az U15-ös csapat is 3-0-ra győzött, az U14 és U16 döntetlent játszott. További eredmények:

U17.II. osztály Újpest FC - Nyíregyháza 4-2, gólszerző: Matyi Zoltán, Seres Patrik

U16.II. osztály Újpest FC - Nyíregyháza 2-2, gólszerző: Gönczör Róbert, Tagai András

U15. I. osztály Nyíregyháza - Illés Akadémia 3-0, gólszerző: Ónadi László, Szende Bálint, Pataki Bence

U14. I. osztály Nyíregyháza - Illés Akadémia 2-2, gólszerző: Szabó Tibor, Ignéczi Martin