A Nyíregyháza Spartacus FC játékosai és a Spartacus 1928 Egyesület szurkolói csoportjai közösen szeretnék megajándékozni azokat a gyerekeket, akiknek egyébként üresen maradna a kikészített cipő Mikuláskor. A Nyíregyházi Gyermekjóléti Alapellátási Intézménynek kívánnak segíteni, ezért adománygyűjtési akciót kezdenek. Az ajándékokat egy Mikulás ünnepség keretein belül kedden este a Szpari labdarúgói adják át a rászoruló gyerekeknek a Családok Átmeneti Otthonában. Itt a legkisebb lakó mindössze 1 hónapos, de olyan is van aki már 17 éves. Az adománygyűjtés során szurkolóinkra is számítunk! Tisztálkodási szereket, jó állapotban lévő játékokat, édességeket várunk, melyeket aztán a „Szpari Mikulás” elvisz a kicsiknek. A tárgyakat a Szpari klubházban tudjuk fogadni hétfőn 16 óráig illetve kedden délelőtt. Az eddig kapott ajándékok már becsomagolva, gazdájukra várnak. Segítsen, hogy mosolyt varázsolhassunk a gyerekek arcára!