Putnokon lépett pályára a Szpari a Kazincbarcika ellen. A találkozó előtt esett az eső, mély volt a putnoki pálya talaja.

Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus 1-2 (0-1)

Putnok

Jv: Nagy Norbert (Medovarszki, Kormányos II.)

Kazincbarcika: Fila - Oltean, Palmes, Fótyik, Heil, Olasz (Lukács 73.), Kanalos, Kiss, Mikló, Szabó (Tóth a szünetben), Toma (Krausz 76.)

vezetőedző: Gálhidi György

Nyíregyháza: Jova - Forró, Fodor, Rubus, Farkas, Polényi, Végső, Dragóner (Starosta 71.), Pekár, Rezes (Kártik 86.), Hornyák (Daru 61.)

vezetőedző: Lengyel Roland

A Kazincbarcika kezdett. Eleredt az eső.

6. perc Farkas beadása után Hornyák fejelt, majd szögletre mentettek a hazaiak. A sarokrúgás után tisztázott a KBSC.

12. perc Hatalmas helyzet maradt ki! Pekár lőtt 25 méterről, a kapusról kipattant a labda, Hornyák pedig mellé lőtt.

15. perc Az első negyedóra a Szparié volt, több akciót is vezettek a mieink, a Kazincbarcika inkább védekezett.

17. perc Az első hazai helyzet, egy szöglet után nagy tűzijáték alakult ki a Spartacus kapuja előtt, de sikerült menteni.

22. perc Jobb oldali beadás után Pekár bombázott a kapuba, de a játékvezető nem adta meg a gólt. Senki nem tudja miért....

24. perc Toma kapott sárga lapot. A szabadrúgás után Pekár célozta meg a felső sarokot, nagyot védett a kapus.

29. perc GÓÓÓÓL! És ezt már meg is adták! Hornyák Marcell indult egy labdára, de Pekár Lászlóhoz került a bal oldalon, aki éles szögből a léc alá bombázott, 0-1!

34. perc Nagy helyzet, előbb Olasz lövését blokkolták a mieink, majd Heil közeli bombájánál bravúrral védett Jova.

35. perc Polényi kapott sárgát.

38. perc Pekár lőtt a bal oldalról 22 méterről, fogta a labdát a kapus.

42. perc Egy belőtt labda után Kanalos emelt fölé.

Vége az első félidőnek, a Szpari megérdemelten vezetett.

51. perc Toma került lövőhelyzetbe a jobb oldalon, Jova nagyot védett.

54. perc Egyenlített a KBSC, Kanalos lopta a távolságot középen, majd 16-ról az alsó sarokba lőtt, 1-1.

57. perc Hornyák csúszott össze Palmessal, komolyan megsérült a Szpari támadó feje, nem is folytathatja, Daru érkezett.

63. perc Olasz lótt egy szabadrúgás után kipattanó labdát kapura, Jova védett.

64. perc Nagy helyzet, Daru lépett ki a bal oldalon, a lövés pillanatában szerelték.

72. perc GÓÓÓL!!!! Starosta Dávid első labdaérintéséből gólpasszt adott, a jobb oldalról adta be a labdát, Rezes László pedig a kapuba lőtt, 1-2.

78. perc Pekár kapott sárgát.

81. perc Kanalos is besárgult.

90. perc 6 perc a ráadás.

92. perc Fodor kapott sárgát.

93. perc Krausz sárga.

Vége, nyert a Szpari!!!!!

Lengyel Roland vezetőedző: - Gratulálok a fiúknak, sokat tettek a győzelemért a mély talajon, fontos pontokat szereztük a borsodi csapattal szemben. Győzelmünket Hornyák Marcellnek ajánljuk, akit az ózdi kórházba szállítottak, jobbulást kívánunk neki!