Újabb fordulót rendeztek a bajnokságban. A Szpari Kazincbarcikán lépett pályára.  A találkozó itt nézhető meg : https://www.youtube.com/watch?v=MH5l4q-lmLc&feature=share&fbclid=IwAR3G0Dlk8iT9d26RQSil5dUyUi04Nf4wdsPUHPz-PA9SWUB5iGk9Lv8ZLIc

Kolorcity Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus FC 0-2 (0-0)

Kazincbarcika, zárt kapuk mögött

Jv: Szőts Gergely (Kovács Gábor, Bede Tamás)

Kazincbarcika:  Horváth L. – Toma, Oltean (Oldal 71.), Fótyik, Farkas A., Mikló ( Korbély 81.), Csősz R. ( Kalmár 81.), Németh T. (Kovác 55.), Kovács M.,Takács T., Tóth-Gábor K. (Majzik 55.)

vezetőedző: Pacsi Bálint

Nyíregyháza: Fadgyas - Szokol, Papucsek, Jánvári, Galambos, Márkus, Paku, Kalocsai ( Starosta 77.), Gresó (Svedyuk 63.), Hamed ( Györgyi 77.), Zamostny (Hornyák 57.)

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc  A Kazincbarcika kezdte a találkozót.

3. perc Hamed veszélyes beadása után mentettek a védők.

6. perc Márkus lőtt 20 méterről, levágódott a labdája egy védőről.

14. perc Egy jobbról érkező beadás után Mikló lőtt mellé.

17. perc Nagy helyzet, nyíregyházi szöglet után Gresó lőtt 16 méterről, a kapufát találta el.

19. perc Fadgyas fogta Oltean fejesét egy szöglet után.

24. perc Galambos beadása után Kalocsaitól pattant el a labda. A támadó visszafutott védekezni, lerántotta ellenfelét, ezért sárga lapot kapott.

26. perc Márkus bőre szakadt fel a karján, ápolni kell. Tóth-Gábor sárgát kapott.

32. perc Fadgyas vetődve hárított egy 19 méteres lövést, Takács próbálkozott.

38. perc Hatalmas helyzet! Gresó szépen ment el a jobb oldalon, remekül passzolt középre, Hamed tisztán lőhetett 8 méterről, de a kapus nagyot védett.

41. perc Veszélyes hazai beadás után tisztáztak a mieink.

44. perc Zamostny fejesét fogta Horváth. De egyébként is les volt.

45. perc Remek játék után Hamed passzolt Zamostnyhoz, utóbbi 16 méterről lőtt, Horváth kiütötte a labdát. A szöglet után Jánvári fejelt fölé.

Vége az első féidőnek, a Szpari kapufát lőtt és nagy helyzetei is voltak, de gól nem született.

46. perc Előbbi Zamostny lövését blokkolták, majd Márkus lőtt fölé.

56. perc Kovác beadása után Fadgyas szedte föl a labdát.

60. perc Csősz lövését fogta biztosan a nyíregyházi kapus.

60. perc GÓÓÓÓL! Vezet a Szpari. Paku indítása után Hornyák Marcell csapott le a labdára, és a kapuba lőtt, 0-1.

63. perc Nagy helyzet, Hornyák lépett ki, de ezúttal fogta a lövését Horváth.

69. perc Fótyik lőtt centikkel mellé egy beadás után.

70. perc Galambos lőtt balról nagy erővel, a kapufáról pattant ki a labda, a második nyíregyházi kapufa.

73. perc Svedyuk lőtt mellé 22 méterről.

85. perc GÓÓÓÓL! Szép akció végén növelte előnyét a Szpari! Starosta-Hornyák összjáték után utóbbi Györgyi Arthurhoz passzolt, aki a kapuba lőtt, 0-2.

87. perc Kovác csavart mellé egy szabadrúgást.

88. perc Kovác lőtt mellé a 16-os vonaláról.

Vége a találkozónak. A Szpari megérdemelten nyert zsinórban harmadszor, és ezúttal sem kapott gólt.

Gálhidi György vezetőedző: -  Öt mérkőzésen egy gólt kaptunk, ami nagyon fontos, és ma támadásban is a gólok mellett voltak további helyzeteink, kétszer is a kapufa segítette a hazaiakat. Amit mára elterveztünk, azt maradéktalanul végrehajtották a fiúk, nagyon büszke vagyok rájuk! Fegyelmezetten, taktikusan, és helyenként jól játszottunk, megérdemelten győztünk.