Hazai pályán fogadta a Kecskemétet a Nyíregyháza Spartacus U16-os együttese. Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést, majd fordulás után több helyzete is volt a Szparinak de nem sikerült gólt szerezni, a KTE pedig bebiztosította győzelmét.

Nyíregyháza Spartacus-BJLA U16 - KTE 0-2 (0-1)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács – Vámos, Borsi, Ónadi, Szücs – Oláh, Czár, Pataki – Roszpopa (Jeszenszky), Gulyás (Papp), Szende (Kölcsi)

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Papp Ákos vezetőedző: - Nem érdemtelenül győzött a vendégcsapat, az első félidőben talán jobb volt a KTE. Egy fölösleges szabálytalanság után, egy szabadrúgással vezetést szereztek. A második félidőben teljesen a kapujukhoz szögeztük őket, de rossz felfogásban játszottunk. Voltak lehetőségeink, de sajnos kimaradtak. Ismét egy szabadrúgásból növelték előnyüket, ami el is döntötte a mérkőzést. A második játékrész alapján másként is alakulhatott volna az eredmény… Gratulálok az ellenfélnek.