A szurkolói ankéton is elhangzott, a Nyíregyháza Spartacus segíteni szeretné a klubhoz tartozókat. Markovics Dávid, a Szpari korábbi játékosa már túl van a műtéten, Tomek Zoltán szurkoló viszont hónapok óta kórházi ellátásra szorul. Utóbbi gyógykezelését kívánja támogatni a Szpari egy árveréssel. Dr. Elbert Gábor kapcsolatai révén Nyíregyházára érkezett a Megyeri Balázs által felajánlott mez, melyet az Olympiakos csapatában viselt.

A hálóőr 2010-2015 között volt a görög klub kapusa, mellyel ötször lett bajnok, volt BL és EL nyolcaddöntős, és háromszor szerepelt a BL csoportkörében. A válogatott játékos mezére a Nyíregyháza Spartacus facebook oldalán kommentben lehet licitálni február 23-ig. A győztes licit után érkező összeget Tomek Zoltán kapja.