A Kozármislenyt fogadja szerdán este a Városi Stadionban a Nyíregyháza Spartacus. A Szpari győzött a hétvégén és feljött a tabella második helyére, így jó hangulatban várhatja a 6. fordulót a labdarúgó NB-II-ben. A Kozármisleny legutóbbi meccsén hazai pályán 2-0-ra kikapott a Kisvárdától, és visszacsúszott a 18. helyre. A két csapat utoljára 2014 májusában találkozott a bajnokság utolsó fordulójában, és akkor Rezes László góljával a Nyíregyháza győzött 1-0-ra.

- Nem foglalkozunk azzal, hogy az ellenfél hol áll a tabellán. Hazai környezetben ismét nyerni szeretnénk - mondta Mátyus János vezetőedző.

A Kozármisleny az idei szezonban eddig egyszer győzött ( a Puskás Akadémia ellen), egyszer játszott döntetlent ( Mosonmagyaróvár) és háromszor kapott ki ( Szolnok, Siófok,Kisvárda).

A szerdai meccs 17.30-kor kezdődik.