Az utolsó előtti idegenbeli mérkőzését vívja vasárnap a Nyíregyháza Spartacus a Budafok vendégeként. A házigazda tavaly még az élvonalban szerepelt, az idei idény viszont nem sikerült jól számukra, csak a 15. helyen állnak, és a veszélyeztetett zónában vannak. Csizmadia Csaba gárdája legutóbb 3-0-ra kapott ki a Soroksártól, előtte viszont hat meccsből ötöt nyertek meg! Győztek az ETO, a Pécs, a Szentlőrinc, a Szolnok és a Haladás ellen is, a Budaörs tudta csak megverni őket.

A vasárnapi lesz a 15. Budafok - Szpari összecsapás, korábban kilenc alkalommal győzött a Nyíregyháza, és csak egyszer, 2019-ben kapott ki. A két együttes őszi meccsén nem született gól. A vasárnapi Budafok-Spartacus találkozó 17 órakor kezdődik, és a hazaiaktól kapott információ szerint nem lesz stream közvetítés.

A vendég szurkolók a Debrő utcában parkolhatnak, és a Zuzmó utcában található vendég beléptető pont.