A Zalaegerszeget fogadta a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os együttese. A vendégek kezdtek jobban, és a 18. percben vezetést szereztek. Sokáig őrizték előnyüket, de a 72. és a 80. percben Gulyás Krisztián kétszer is eredményes volt a tizenhatoson belülről, így fordított a Szpari. A 88. percben aztán a ZTE is gólt lőtt, így 2-2 lett a végeredmény.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U16 - ZTE 2-2 (0-1)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács – Vámos, Borsi, Varga, Szücs – Oláh, Czár, Pataki – Jeszenszky (Erdei), Papp (Kecsmár), Gulyás (Ónadi)

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Gólszerzők: Gulyás 2

Papp Ákos vezetőedző: - Az első húsz percben rossz felfogásban játszottunk. Ezt követően átvettük a mérkőzés irányítását és jól futballoztunk, megfordítottuk az állást is. Nagyon sok munkát raktak bele a fiúk ebbe a mérkőzésbe és a játék képe alapján győzelmet érdemeltünk volna.