U19 II. osztály 2018.04.28. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – DVTK 4:2 (2:1)

Az U19-es II. osztályú bajnokság huszonötödik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Diósgyőr csapatát fogadta az Örökösföldi Sporttelepen. A Szpari Kovács Norbert révén már a 17. percben vezetést szerzett, majd a nyíregyházi játékos a 25. percben megduplázta az előnyt. Még az első félidő végén szépített a DVTK, majd az 54. percben egyenlítettek a vendégek. Ekkor azonban ismét jött Kovács Norbert! A középkezdés után azonnal válaszolt, majd a 61. percben ismét eredményes volt. Négy góljával a Szpari 4-2-re verte a Diósgyőrt!

U17 II. o. 2018.04.27.: Paks – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 3:0 (2:0)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Paks csapatánál vendégeskedett a II. osztályú bajnokság huszonötödik fordulójában. Az első félidő utolsó 15 percében két gólt is szerzett a hazai csapat, melyet a fordulás után még egy követett. Így sajnos vereséget szenvedett a Szpari!

U16 II. o. 2018.04.27.: Paks – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 1:1 (0:1)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Paks csapatánál vendégszerepelt a II. osztályú bajnokság huszonötödik fordulójában. Az első félidő hajrájában Tangel László góljával előnybe került a Szpari. Ám a második félidőben a hazai csapat egyenlített. Így maradt a pontosztozkodás.

U15 I. o. 2018.04.28. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – DVTK 1:1 (1:1)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U15-ös csapata a Diósgyőr csapatát fogadta, az I. osztályú bajnokság huszonötödik fordulójában, a Városi Stadionban. Czár Máté 5. percben szerzett góljával hamar előnyhöz jutott a Szpari, melyet az első félidő közepén kiegyenlített a vendégcsapat. A második félidőben több gól nem született, így maradt az első félidőben beállított, eldöntetlen állás.

U14 I. o. 2018.04.28. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – DVTK 0:2 (0:1)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Diósgyőr csapatát látta vendégül, az I. osztályú bajnokság huszonötödik fordulójában, az Örökösföldi Sporttelepen. A vendégek 11-es számú játékosa 10 perc leforgása alatt szerzett két góljával eldöntötte a mérkőzést.