U19 II. osztály 2018.04.21.:Vasas – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 1:0 (1:0)

Az U19-es II. osztályú bajnokság huszonnegyedik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Vasas Kubala Akadémia vendége volt. Nagy csatának ígérkezett, és az is lett a találkozó. A fővárosiak vezetik a tabellát, a Szpari pedig a második helyen áll, és ennek megfelelően játszottak a csapatok. Sokáig nem esett gól, a 36. percben viszont vezetéshez jutott a házigazda. A folytatásban mindent megtett az egyenlítésért a Nyíregyháza de nem sikerült gólt lőni, így maradt az 1-0.

U17 II. o. 2018.04.21. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA– Kaposvár 3:3 (2:1)

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Kaposvár csapatát fogadta az Örökösföldi Sporttelepen megrendezésre kerülő mérkőzésen, a II. osztályú bajnokság huszonnegyedik fordulójában. Trencsényi Bence 25., és Tóth Ádám 41. percben szerzett góljával kétgólos előnybe került a házigazda. Még a szünet előtt szépített a Kaposvár. Fordulás után egy öngóllal újra kétgólos volt a különbség a Szpari javára. Ám az utolsó 10 percben két vendég gól is született, így be kellett érni egy ponttal.

U16 II. o. 2018.04.21. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA– Kaposvár 0:0

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Kaposvár csapatát fogadta a II. osztályú bajnokság huszonnegyedik fordulójában megrendezésre kerülő mérkőzésen az Örökösföldi Sporttelepen. A második helyezett találkozott a harmadik helyezettel, ennek megfelelően izgalmas csatát igen, ám gólt nem hozott a párharc.

U15 I. o. 2018.04.21.: Vasas – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:2

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U15-ös csapata a Vasas Kubala Akadémia csapatánál vendégeskedett az I. osztályú bajnokság huszonnegyedik fordulójában. Első félidő nem hozott gólt, ám a második kettőt. Szerencsére mindkettőt a Szpari játékosai szerezték: Nagy Noel a 60., Oláh Lóránt a 78. percben volt eredményes. Így idegenben, kapott gól nélkül diadalmaskodott.

U14 I. o. 2018.04.21.: Vasas – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:0

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Vasas Kubala Akadémia csapatánál vendégszerepelt, az I. osztályú bajnokság huszonnegyedik fordulójában. Izgalmas, ám gól nélküli csatát hozott a Szpari angyalföldi vendégszereplése.