U19 II. osztály 2017.11.04. 14:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Gyirmót 2:1 (1:1)
Az U19-es II. osztályú bajnokság tizenegyedik fordulójában a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia legnagyobb korosztálya a Gyirmót csapatát fogadta az Örökösföldi Sportelepen. A vendégek szereztek vezetést a 30. percben, de gyorsan egyenlített a Szpari egy öngól után. A második félidőben sokat tett a három pont megszerzéséért a Szpari, és az 57. percben Vajda Roland betalált, így a csapat nyolcadik győzelmét aratta a bajnokságban.

U17 II. o. 2017.11.04.: Szolnok – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 4:0 (2:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U17-es csapata a Szolnok csapatánál vendégeskedett a II. osztályú bajnokság tizenegyedik fordulójában. Sajnos ez a mérkőzés nem a nyíregyháziak szája íze szerint zajlott. Félidőnként két-két gólt kapva, sajnos sima vereséget szenvedett a Szpari.

U16 II. o. 2017.11.04.: Szolnok – Nyíregyháza Spartacus-BJLA 0:1 (0:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U16-os csapata a Szolnok csapatánál vendégszerepelt a II. osztályú bajnokság tizenegyedik fordulójában. Az elmúlt hetek „vízilabda eredményeinek” nyoma se volt a szolnoki mérkőzésen. Hátul hibátlanul, elől Szabó Bálint góljával egy gólt elérve megszerezte a győzelmet a Szpari.

U15 I. o. 2017.11.04. 12:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – Grosics Akadémia 1:0 (1:0)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia a Grosics Akadémia csapatát fogadta a Városi Stadionban megrendezésre kerülő mérkőzésen I. osztályú bajnokság tizenegyedik fordulójában. A hazai csapat remekül kezdett, már a 14. percben Jeszenszyk Ádám Zétény góljával előnybe került. Mivel több gól nem született a mérkőzésen, így itthon tartotta a három pontot a Szpari.

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U14-es csapata a Grosics Akadémia csapatát látta vendégül az Örökösföldi Sporttelepen megrendezésre kerülő mérkőzésen, az I. osztályú bajnokság tizenegyedik fordulójában. Remek hazai kezdéssel, Ignéczi Martin Bence góljával már a 10. percben előnybe került a Szpari. Ezt Vasvári Zoltán még az első félidőben megduplázta. A második félidőben Enyedi Péter góljával biztosította be a sikert a Szpari.

U13 I. o. 2017.11.04. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – DVTK 1:1 (0:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U13-as együttese a Városi Stadionban lépett pályára az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának kilencedik fordulójában. Parázs csatát hozó mérkőzésen az első félidőben a Diósgyőr, a másodikban Fekete Vince révén a Nyíregyháza talált a kapuba. Ezzel igazságosnak mondható döntetlen született a mérkőzésen.

U12 I. o. 2017.11.04. 10:00: Nyíregyháza Spartacus-BJLA – DVTK 2:1 (1:1)
A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U12-es gárdája az Örökösföldi Sportelepen lépett pályára az I. osztályú bajnokság Észak-Kelet elnevezésű csoportjának kilencedik fordulójában. A mérkőzés rosszul indult a hazaiak szempontjából, az 5. percben máris hátrányba került. Kozák Róbert még az első félidőben egyenlített, majd a második félidőben Kárpátfalvi Donát is a kapuba talált. Így a Szpari győzött, a Diósgyőr pedig elszenvedte első vereségét a bajnokságban.