Újabb fordulót rendeztek az U13-as I. osztályú bajnokságban. A Szpari a Mezőkövesdet fogadta, és a második félidőben lőtt gólokkal magabiztosan győzött.

Nyíregyháza Spartacus U13 - Mezőkövesd U13 7-0 (0-0)

Gól: Ádámszki (3), Krisztián (2), Urr, Kozák

Nyíregyháza: Sarkadi- Ur(Simon), Németh, Kárpátfalvi, Jászai(Murányi),- Bertók, Tóth, Kozák - Halcsák(Krisztián), Kerezsi(Ádámszki), Pók(Urr)

Paulik István vezetőedző: - Szervezetten és jól futballozó ellenféllel találkoztunk. Az első félidőben is mezőnyfölényben játszottunk és sok helyzetet alakítottunk ki, de ezeket nem sikerült gólra váltani. A második félidőben erőben is az ellenfelünk fölé nőttünk és a gólok sem maradtak el!

Az U12-es gárda meccsén is hét gól született, itt is a Szpari örülhetett a végén.

Nyíregyháza Spartacus U12 - Mezőkövesd U12 6-1 (4-1 )

Gól: Onder (4), Chrabák (2)

Nyíregyháza: Barancic-Kovács, Dankó, Bakó, Jakab, Kenéz, Chrabák, Pataki, Onder, Juhász

Csere: Sira, Sztojka, Ferenczi, Szalanics