Veszprémben lépett pályára az U19-es bajnokságban a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia együttese. A Szpari Motkó Benjámin révén a 22. percben vezetést szerzett, majd Kovács Norbert megduplázta az előnyt. A Veszprém ugyan szépített, de Vajda Roland is gólt lőtt, így ismét megnyugtató volt az előny. Vajda Roland az 59. percben is betalált, Mácsik Dominik pedig pár perccel pályára lépése után volt eredményes. A hajrában Listván Dominik állította be a 6-1-es végeredményt.

Veszprém - Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia 1-6

Nyíregyháza: Kopasz - Kovács E, Fehér, Végső, Magyar, Finna, Sárosi (Listván 46.), Kulcsár (Bakó 71.), Vajda, Kovács N (Horváth 71.), Motkó (Mácsik 62.)

Révész Csaba vezetőedző: Sok helyzetet hozott a találkozó, mindkét oldalon születhettek volna még gólok, de megérdemelten győztünk.