A BVSC-t fogadta a női labdarúgó NB-II-ben a Nyíregyháza Spartacus. A mieink remekül kezdtek, és Tóth Cintia már a 6. percben vezetést szerzett. Alig több mint 10 percet kellett várni a második Szpari gólra, Nagy Panna növelte az előnyt. Lendületesen játszottak a mieink, és a két gólszerző az első félidőben duplázott, így a szünetre eldőlt a meccs. Fordulás után Urai Bianka is betalált, majd szépítettek a fővárosiak. Nagy Panna ezúttal sem állt meg a mesterhármasig, a végén pedig még gólt lőtt a BVSC, így 6-2 lett a végeredmény.

Nyíregyháza Spartacus női - BVSC 6-2 (4-0)

Nyíregyháza: Molnár (Czvik), Tóth C. (Németh), Barta, Pekk P.(Bukta),  Bodnár (Hrinkó), Paranai(Benedek), Csábi, Bakó(Szondi), Tóth P.(Kornyitás), Urai, Nagy P.

vezetőedző: Benkő Balázs

Gól: Nagy Panna (3), Tóth Cintia (2), Urai Bianka

Benkő Balázs vezetőedző: - Az első félidőben jól futballoztak a lányok és eldöntötték a mérkőzést. A második félidőben visszaesett a játékunk, többször hibáztunk, ennek ellenére dicséret illeti a csapatot a hetek óta nyújtott jó teljesítményért.