Zalaegerszegen játszott a Szpari U16-os csapata. A 19. percben Enyedi szöglete remekül jött középre és Ferencz Bence juttatta a kapuba a labdát, 0-1.  A 64. percben Áncsán Máté ívelte át a hosszúra a labdát, és Ferencz Bence szépen fejelt a hosszú sarokba, 0-2. Bár pár perccel később szépített a ZTE, sikerült megtartani egy gólt az előnyből, így nyert a Spartacus!

ZTE - Nyíregyháza Spartacus U16 1:2

Nyíregyháza Spartacus összeállítása: Reszler – Kardos, Gincsai, Enyedi, Smied (Nagy D.) – Nagy G., Áncsán, Dencs (Blahuth) – Panyi, Ferencz, Bagoly (Sógor)

Edző: Papp Ákos, Deme Attila

Gólszerzők: Ferencz 2

Papp Ákos: - Az első félidőben visszafogott játékot mutattunk. Fegyelmezettek voltunk, viszont indokolatlanul adtuk át a játék irányítását az ellenfélnek. A második félidőben intenzív játékot játszottunk, végig az ellenfél térfelén folyt a játék. 2:0-nál több helyzetet is kihagytunk, ezeket a későbbiekben ki kell használnunk. Gratulálok a játékosoknak.