Az Újpestet fogadta a bajnokságban az U16-os csapat. Az első félidő nem hozott gólt, fordulás után viszont a lilák szereztek vezetést. Gyorsan jött az egyenlítés, Gulyás helyezett a kapuba higgadtan az 59. percben, majd a 69. perben Jeszenszky kapott nagyszerű labdát a bal oldalon, gyönyörűen centerezett, Szende pedig remekül érkezett. 2-1. A 76. percben Gulyás egy szép csel után lőtte ki a hosszú sarkot, beállítva a 3-1-es végeredményt.

Nyíregyháza Spartacus BJLA U16 – UTE U16 3-1 (0-0)

Nyíregyháza Spartacus: Kovács Zsombor – Vámos Gergő, Borsi László, Ónadi László, Szücs Dávid – Oláh Lóránt, Czár Máté, Pataki Bence – Kecsmár Ákos (Szende Bálint), Gulyás Krisztián (Roszpopa Gábor), Kölcsi Attila (Jeszenszky Ádám)

Edző: Papp Ákos, Tóth Szilárd

Gólszerzők: Gulyás (2), Szende

Papp Ákos vezetőedző: - Az első félidőben kiegyenlített volt a játék. A második játékrészben nagyszerűen futballoztak a játékosok, igaz a vezetést az UTE szerezte meg. Ez kicsit felpaprikázta a fiúkat, majd három csodálatos gólt lőttünk. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, szép napot „varázsoltak” a srácok.