Újpesten zárta az U16-os leány csapat az őszi szezont. Szalanics Dóra keretbe foglalta az első félidőt. A második percben vezetést szerzett, ziccerben vezethette a kapusra a labdát és higgadtan a kapuba passzolt, majd az első félidő hosszabbításában egy védelmi hibát kihasználva volt újra eredményes. Több gól nem született, így a lányok győzelemmel zárták az őszi idényüket.

Újpest FC leány U16 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U16 0-2 (0-2)

Nyíregyháza: Pekk Lili(Borbély Flóra), Poczók Kincső, Huszár Hanna, Veres Anna, Pekk Luca, Moravszki Hanna, Linzenbold Dorina, Iski Kíra(Bartalos Nóra), Dobrai Heni, Benkő Kíra, Szalanics Dóra Gól: Szalanics Dóra (2)

Edzők: Sándor Dávid, Jeddi Béla

Sándor Dávid: - Gratulálok a lányoknak a győzelemhez, a játék akadozott a mai napon, tompák voltunk, lassan fociztunk. Sok technikai hibát vétettünk, ami nem volt ránk jellemző, de betudjuk a fáradságnak már. Elégedettek vagyunk az őszi teljesítményükkel, jól jön most a szünet.