Újpesten játszotta következő bajnoki mérkőzését a Szpari U19-es női csapata. Az első félidőben Stefán Bernadett szerzett lesipuskás gólt, ezzel vezetett a csapat a szünetben. Fordulás után az Újpest egy szöglet után fejjel egyenlíteni tudott. A lányokat nem zavarta meg a kapott gól, és egy szép akció végén Csercsa Amanda majd Varga Vivien is betalált a második félidőben, így 3-1-re nyert a Szpari.

Újpest FC leány U19 - Nyíregyháza Spartacus FC leány U19 1-3 (0-1)

Nyíregyháza: Verdes Virág, László Kiara(Bartha Bianka), Oláh Klaudia, Böszörményi Kíra, Tóth Vanda, Kocsis Kíra(Varga Vivien), Tóth Panna, Benedek Klaudia, Csercsa Amanda

Gólok: Stefán Bernadett, Csercsa Amanda, Varga Vivien

Edző: Sándor Dávid

Sándor Dávid: - Örülünk a győzelemnek, főleg, hogy ez jó játékkal párosult, sok helyzetet tudtunk kialakítani a mai mérkőzésen, ha ezekben a helyzetekben jobban koncentrálunk, akkor eredményben is nagyobb különbséget alakíthattunk volna ki. Így is csak dicsérni tudom a lányokat és gratulálni nekik.